Justyna Okupska- dietetyk, instruktor fitness, pasjonatka zdrowego jedzenia i aktywnego trybu życia.


Zdrowa dieta i aktywność fizyczna obecna jest w moim życiu od kilkunastu lat.

Od dłuższego czasu poszukuję rzetelnej wiedzy, uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach, biorąc udział w webinarach, wczytując się w specjalistyczne książki i publikację.

Chcąc pogłębiać swoją wiedzę na temat zdrowego żywienia, ukończyłam studia na kierunku Dietetyki na Wyższej Uczelni w Łodzi. Jestem również aktywnie zawodowym instruktorem fitness.

Wierzę, że jedzenie może leczyć. W swojej pracy łączę wiedzę z zakresu dietoterapii, ziołolecznictwa oraz zachęcam do aktywności fizycznej.

Ważne dla mnie jest całościowe spojrzenie na pacjenta, wsparcie w zmianie nawyków żywieniowych jak i w sposobie myślenia, motywacji, tak by efekt naszej współpracy był skuteczny i trwały.


Certyfikaty


Jak odchudzamy w naszym gabinecie?

Jestem zwolenniczką racjonalnego odchudzania opartego na zdrowym stylu życia.

Uważam, że tylko zrównoważona dieta dostosowana indywidualnie do potrzeb oraz gustów smakowych danej osoby może zmotywować pacjenta do jej stosowania.

Moim celem zatem jest dieta wspierająca odchudzanie polegająca na doprowadzeniu organizmu do równowagi, obniżeniu stanów zapalnych, regulacji gospodarki cukrowej oraz hormonalnej.

Dieta jest tak dobrana aby regulowała masę ciała a zarazem poprawiała stan chorego.