Ogórek straciła fuchę. Znika program z jej udziałem

0
114

Magdalena Ogórek cieszyła się, że dołączając do niszowej stacji wPolsce24, będzie w niej prowadzić telewizję śniadaniową. Jednak po ponad miesięcznej emisji, produkcja spadła z anteny.

To tylko „zajawka” artykułu umieszczonego w serwisie plotek.pl

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem: https://www.plotek.pl/plotek/7,111485,31380762,ogorek-stracila-program-miala-go-dopiero-od-wrzesnia.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=plotek

Zapraszamy do przeczytania

Autor artykułu: Bartosz Pańczyk

Sprawdź także:  Ślub był dla księżnej Diany koszmarem. "Czułam się jak owca prowadzona na rzeź". Ukryła wiadomość na butach